תקנון

ברוכים הבאים לחנות האינטרנטית של האתר www.UHerbals.com

הנכם מתבקשים לקרוא את תנאי השימוש בקפידה שכן השימוש באתר מעיד על הסכמתכם להם.

האתר מנהל חנות מוצרים טבעיים וירטואלית לציבור הגולשים.

מידי פעם ייתכן ותנאי השימוש באתר ישתנו על ידינו ללא הודעה מוקדמת. הדבר בדרך כלל ישקף שינויים בשירותים ו/או בתכנים ו/או ברגולציה המשפיעים על השימוש באתר, לכן מומלץ לחזור ולעיין בתנאי השימוש מידי פעם. לא תהיה למשתמש/ת כל תביעה נגד האתר בגין שינויים אלו.

האתר הינו בבעלות חברת "יוניק" שכתובתו: החצב 302, בית אריה. מיקוד 71947. ניתן לפנות אלינו בכל שאלה דרך כפתור "צור קשר" באתר או לכתוב אלינו לכתובת שמעלה.השימוש באתר הינו למטרות פרטיות ואישיות בלבד. העתקת תכנים המתפרסמים באתר לכל מטרה אחרת אינה מותרת.

נתוני המוצרים הנמסרים באתר הם כפי שהתקבלו על ידינו מהיצרנים ו/או ממחקרים ו/או מידע המתפרסם לציבור באתרים המקצועיים. האתר לא יהיה אחראי לתוכנם של נתונים אלו, לדיוקם, לעדכניותם ולשלמותם. אין לראות במידע המופיע באתר משום הבטחה לתוצאה כלשהי. צילומי המוצרים נועדו להמחשה בלבד. במידה שנודע לך על שגיאה במידע אנא הודע / הודיעי לנו על כך ואנו נשתדל לברר את הדברים ואם צריך לתקנם.

המידע המתפרסם באתר אינו מהווה עצה רפואית. חובה להיוועץ בבעל מקצוע מתאים לפני תחילת שימוש כלשהו בכל מוצר או תכשיר. יש לבדוק תמיד את העלון לצרכן המצורף לכל מוצר לפני השימוש בו.

 

האחריות של בעלי האתר למוצרים מוגבלת לגובה עלות המוצר בלבד. אחריות על טיבו של המוצר, חלה על היצרן על פי החוקים והתקנות להגנת הצרכן. האתר לא יהיה אחראי לשום נזק ישיר או עקיף אשר ייגרם למשתמש כתוצאה מהסתמכות על מידע המופיע באתר.

מדיניות החזרת מוצרים: האתר יחליף או יחזיר את תמורתו של כל מוצר פגום אשר נמסר ללקוח בהתאם לתנאי ההחזר להלן:

• המוצר הוחזר תוך 14 ימים מיום רכישתו.

• המוצר הוחזר באריזתו המקורית מבלי שנעשה בו שום שימוש.

• המוצר יישלח בדואר רשום ל"יוניק"- החצב 302, בית-אריה. 71947

• למוצר יצורפו שם הלקוח, כתובתו ומספר טלפון בו ניתן להשיגו.

 

החברה מאפשרת ללקוחותיה לרכוש את מוצריה באופן מקוון באמצעות מערכת סליקה אוטומטית. כל תעבורת המידע הרגיש המגן על המידע מאובטחת ע"י מערכת קארדקום ברמת האבטחה הגבוהה ביותר PCI Level1

החברה מתחייבת לשמור בסודיות את הפרטים האישיים שנמסרים לידה וכן את הרכישות שביצע הלקוח. במידה ולמרות הכל, יעשה שימוש לרעה בפרטי כרטיס האשראי, ע"פ חוק- מחויבת החברה המנפיקה את כרטיס האשראי להחזיר ללקוח את מלוא סכום העסקה.

במהלך הליך הרכישה באתר תתבקשו לרשום בעמוד מאובטח את פרטי כרטיס האשראי שלכם או למסור אותם טלפונית. פרטים אלו לא יישמרו באתר.

הנהלת האתר מתחייבת שכל הפרטים שמסרת בתהליך רכישת המוצר (למעט פרטים למשלוח) לא יועברו לגורמים חיצוניים כלשהם.

במידה ותחול טעות בהדפסה, תאור המוצר, מחירו, תנאי התשלום או בכל חומר אחר המפורסם באתר, רשאי מנהל האתר לבטל את הרכישה.

על כל מבצע פעולה באתר להכניס פרטים מדויקים, מלאים ומעודכנים. פרטים שגויים עלולים למנוע את האפשרות להשתמש בשרותי האתר ואפילו לפגוע ביצירת הקשר איתך. האתר שומר על זכותו לפעול על פי שיקול דעתו במקרה של הפרה שכזו, לרבות בדרך של ביטול חד צדדי של הרכישה.

אם בחרת להצטרף למועדון הלקוחות שלנו, אנו נהיה רשאים לשלוח אליך מידי פעם בדואר אלקטרוני מידע בדבר שירותים, תכנים, מבצעים והצעות שייתכן ויעניינו אותך, וכן מידע שיווקי ופרסומי. בכל עת תוכל/י לבטל את בחירתך ולחדול מלקבל את המידע. בכל מקרה, פרטיך לא יימסרו לצד שלישי.

אספקת המוצרים תתבצע בדואר רשום לסניף הקרוב ביותר לבית הלקוח, למעט במקרים בהם בחר הלקוח אחרת, הידיע על כך ישירת לחברה ונושא בתוספת תשלום לכך בהתאם למה שיסוכם בין שני הצדדים.

 

זכויות היוצרים באתר זה הכוללות עיצוב ,מידע תמונות וטקסטים ,שייכים לחברת "יוניק" כל שימוש בהם ללא אישור החברה אסור.

שיפוי: הינך מתחייב לשפות את החברה בגין כל נזק, הפסד, אובדן רווח, תשלום או הוצאה שתגרם לה ובכלל זה שכ"ט עו"ד והוצאות משפט עקב הפרת תנאי שימוש אלה.

 

על תקנון זה יחול הדין הישראלי וסמכות השיפוט בכל דבר/מחלוקת מוקנים לבית המשפט, מקום השיפוט רמלה/תל אביב.

יוניק הרבלס | טלפון: 08-9743444 | אימייל: shlomishamai@gmail.com | אימבר 14 פתח תקווה ישראל 

 

שלח

שם:

*שדה חובה

תודה רבה!

פנייתך התקבלה בהצלחה

טלפון:

*שדה חובה

הערה:

*שדה חובה